Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kladenský kapitán Killar: Hráli jsme jak šílenci

20. října 2008 07:06 - PRAHA

Fotbalisté Slavie doma vyprášili Kladno a v Edenu zvítězili drtivým rozdílem 5:0. Roli specialisty na Kladno potvrdil Vladimír Šmicer, jenž krásným obloučkem otevřel skóre a načal tak brankovou kanonádu. „Bylo vidět, že Kladno v závěru přestalo hrát, z čehož pramenily tři poslední branky,“ nechal se po utkání slyšet Šmicer.

 

SK Kladno

Šmicer okořenil svůj 99. start v české nejvyšší soutěži krásnou brankou, když technickým obloučkem přehodil vyběhnuvšího gólmana Pavlíka. „Chtěl jsem to původně pustit na Tomáše Necida, ale tomu to spadlo na paty. Pak už jsem viděl, že gólman jde hodně z branky, zkusil jsem ho přehodit a takhle krásně to vyšlo,“ popsal svou trefu pětatřicetiletý hráč, který se postavil proti Kladnu na hrot útoku.

Spokojený byl i slovenský reprezentant Matej Krajčík. „Věděli jsme, že se Kladno nepohrne do útoku. Rychlý gól nás uklidnil a v závěru utkání už to byla paráda,“ řekl Krajčík, který se mohl také zapsat mezi střelce, ale jeho bombu ze 76. minuty Pavlík s problémy zneškodnil. „To by byla už jen taková třešnička na dortu. Asi jsem to mohl vyřešit lépe, měl jsem to zkusit technicky,“ dodal s odstupem několika minut Krajčík a doplnil, že doufá v pokračovaní střelecké potence i v příštím kole v Mladé Boleslavi.

Více o zápase Slavia - Kladno čtěte zde.

Největší radost měl po zápase Slovák Milan Ivana, který se trefil dvakrát během svého třicetiminutového pobytu na hřišti. „Jsem za ty góly moc rád, konečně to vyšlo,“ poznamenal čtyřiadvacetiletý útočník. Prolomil tak své střelecké trápení, které trvalo už více než rok. Naposledy se totiž trefil 28. září 2007 proti Zlínu.

Opačné pocity po závěrečném hvizdu zažíval kladenský kapitán Lukáš Killar. „Bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo. Po poločase jsme chtěli pokračovat v tom, co jsme hráli v první půli, ale posledních dvacet minut bylo z naší strany zoufalých. Hráli jsme jak šílenci,“ nešetřil kritikou Killar.

jda, Sport.cz

  1:1 Slavia - Brno 1:1   dohráno
20201129T18:30:00+0100
Slavia vs. Brno
Slavia vs. Brno
Slavia
Brno
  0:1 Teplice - Sparta 0:1   dohráno
20201129T16:00:00+0100
Teplice vs. Sparta
Teplice vs. Sparta
Teplice
Sparta
  0:0 Ostrava - Liberec 0:0   dohráno
20201129T14:00:00+0100
Ostrava vs. Liberec
Ostrava vs. Liberec
Ostrava
Liberec

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..