Netradiční děkovačka Slavie. Pod vzrostlými smrky na klandrech nedaleko Litavky

3. června 2020 13:41 - Příbram/Praha

Normy a nařízení jsou neúprosná. Na fotbalová utkání nejvyšší soutěže zatím může v Česku jen hrstka fanoušků. Většinou se jedná o partnery financující rozpočty klubů. Nicméně fotbalisté Slavie Praha, ligového lídra, po úterním vítězství v Příbrami nezůstali ochuzeni o tradiční děkovačku s příznivci.

 

instagram Slavia Praha

Už během zápasu bylo zpoza tribuny stadionu příbramského klubu, kterou při standardním režimu obsadí fanoušci hostujícího týmu, zřetelně slyšet povzbuzování nejvěrnějších příznivců sešívaných, jichž k Litavce dorazilo několik desítek.

Když Petar Musa v 82. minutě zařídil vítězství, bylo až na stadion slyšet juchání fanoušků obhájců titulu. Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského pak na nejvěrnější mysleli po závěrečném hvizdu utkání, kdy se sebrali a místo do šaten mašírovali na opačnou stranu. Vyrazili totiž za svými fanoušky. Rozhodli se nejvěrnějším za vytrvalé povzbuzování zpoza tribuny poděkovat.

Musův gól? Před ním byla malinko ruka, durdí se Horváth

Hráči Slavie se protáhli mimo areál stadionu a usazeni na zábradlí ve vysoké trávě pod vzrostlými smrky nedaleko řeky Litavky při dodržení předepsaného rozestupu absolvovali tradiční děkovačku s hodně netradičními kulisami!

ram, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..