Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Liberecký stoper Polák patrně dohraje jaro v Plzni

11. února 2009 16:36 - PRAHA

Fotbalový obránce Slovanu Liberec Jan Polák nejspíš stráví jarní část této sezóny na hostování ve Viktorii Plzeň. Talentovaný zadák už ve čtvrtek na západě Čech absolvoval první trénink. Oba kluby by se měly dohodnout na půlročním hostování, ve hře je i případná opce.

„Honza Polák dostal od Slovanu Liberec svolení k přípravě ve Štruncových sadech, podmínky jeho případného příchodu se však budou dolaďovat teprve v dalších dnech,“ řekl na klubovém webu k aktuální situaci ohledně devatenáctiletého stopera tiskový mluvčí Západočechů Pavel Pillár.

Talentovaný obránce se během podzimu nedokázal napevno propracovat do základní sestavy, kde více příležitostí dostávali zkušenější Miroslav Holeňák a Pavel Košťál. Celkově se Polák objevil v nejvyšší české soutěži v 34 zápasech, v reprezentačních výběrech coby kapitán dovedl k stříbru jak výběr do 17 let, tak do 19 let.

mv, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..