Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Plzeň jako Sporting! Viktoria mění sponzora

22. července 2020 15:15 - Praha

Sporting Lisabon, Bruggy, Lazio, Stoke. Fotbalová Plzeň má nového oficiálního technického sponzora, od sezony 2020/2021 bude oblékat dresy, tréninkové i volnočasové vybavení značky Macron. Český vicemistr se tak zařazuje ke zvučným evropským klubům, které obléká italský výrobce fotbalové výbavy.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

„Zaujala nás jak naprosto špičková kvalita vybavení, tak i dynamika, s jakou Macron v poslední době vstupuje na fotbalovou mapu a jaký servis nám je připravený nabídnout," citoval klubový web generálního manažera Adolfa Šádka.

Plzeň od roku 2007 oblékala Puma, teď se pokusí prorazit v Evropě s novou společností. Pro italskou značku bude stěžejním partnerem ve střední Evropě. K dispozici bude mít špičkový servis řízený z centrály v Boloni.

https://www.facebook.com/fcviktoria.cz/posts/10158565337488664

„Chceme být zajímaví a atraktivní nejen na hřišti, ale i v oblasti vybavení nebo dresů. V tom jsme našli ideálního spojence," dodal Šádek. Do nové sezony vstoupí Západočeši v nových dresech, jejich představení proběhne těsně před zahájením soutěže. „Poprvé v historii bude mít náš klub k dispozici dvě unikátní sady dresů, které jsou vyrobeny speciálně jen pro nás," uvedl marketingový ředitel Viktorie Jaromír Hamouz.

neu, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..