Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisty Slovácka i nadále povede trenér Svědík

1. srpna 2020 16:36 - Uherské Hradiště

Fotbalisty Slovácka i nadále povede trenér Martin Svědík. Vedení klubu z Uherského Hradiště prodloužilo s koučem stávající smlouvu až do léta 2023. "Věříme, že s trenérem Martinem Svědíkem je klub na správné cestě a že společně můžeme tým posouvat výš. Proto jsme rádi, že se nám podařilo stávající smlouvu prodloužit," říká ředitel klubu Petr Pojezný na internetových stránkách 1. FC Slovácko.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Zájmu ze strany Slovácka si vážím. Jsem rád, že vedení přišlo s nabídkou a že jsme se dohodli. Rozhodování nebylo až tak složité. V první řadě je to o tom, jestli má práce smysl a já vidím možnosti posouvání nejenom týmu, ale i celého klubu," konstatoval kouč.

"Máme navíc dobrou kabinu, realizační tým, ale i vedení klubu, ať již je to ředitel, nebo manažer A-týmu Veliče Šumulikoski. Společně se, v rámci možností, snažíme pro tým vytvořit nejlepší podmínky. Zapomenout nechci ani na věci kolem, jako je stadion, fanoušci a celkově i město. Když to vezmu všechno dohromady, tak v tom vidím smysluplnost," dodává k podpisu smlouvy trenér Martin Svědík.

rjm, Sport.cz

ČT sport Zlín - Jablonec dnes 18:00
20201204T18:00:00+0100
Zlín vs. Jablonec
Zlín vs. Jablonec
Zlín
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..