Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisty Karviné posílil levý obránce Bartošák

17. srpna 2020 19:33 - Karviná

Fotbalisté Karviné získali další posilu. Do slezského prvoligového klubu se po osmi letech vrátil levý obránce Lukáš Bartošák, kterému skončila smlouva ve Zlíně. Třicetiletý bek podepsal s Karvinou roční kontrakt s opcí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Bartošák v Karviné působil v sezoně 2011/12, poté odešel do Viktorie Žižkov. Následně hrával za Liberec a Zlín. V české lize má na kontě 106 zápasů a čtyři vstřelené branky, jeden start si připsal i za reprezentaci.

"Při jednání s Lukášem jsme sázeli na to, že zná zdejší prostředí, protože v klubu už v minulosti působil. Je to podobný případ jako o víkendu úspěšně dotažený transfer Tomáše Jursy. Jsme rádi, že Lukáš kývl na naši nabídku a doufám, že nám v nové sezoně pomůže," uvedl pro klubový web sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Fotbalisty Karviné posílil odchovanec klubu Jursa

"K návratu mě přiměla přímá reakce Karviné a skvělá domluva. Rád bych Karviné pomohl ke klidnému středu tabulky, abychom prostě neměli problémy se záchranou," doplnil Bartošák.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..