Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Modelka ho doběhla! Tvrdík neuhlídal dceru

21. srpna 2020 06:58 - Praha

Nemůže přece vědět o všem. Spolupracovníci šéfa fotbalové Slavie doběhli. A jeho dcera nejvíc. Ale příjemně. Devatenáctiletá Jana Tvrdíková je úspěšná modelka. A jelikož má ráda i fotbal, spojila příjemné s užitečným. Zapojila se do focení kolekce nových dresů sešívaných. Ovšem bez vědomí rodičů, kterým vše oznámila prostřednictvím klubového videa, až když bylo hotovo.

 

slavia.cz

Nejprve nechtěl ani slyšet, že se atraktivní dcera bude věnovat modelingu. Nakonec ovšem Jaroslav Tvrdík kapituloval. A může být pyšný. Jana je úspěšná, vyhrála české i světové finále prestižní soutěže Elite Model Look.

Její zapojení do prezentace nových dresů se tak Tvrdíkovým podřízeným přímo nabízelo.

„Ahoj mami, ahoj tati. Tak dneska jsem spojila příjemné s užitečným. Moji práci a lásku k fotbalu, fotím nový dres Slavie. Vy o tom sice ještě nevíte, ale dozvíte se v brzké době a máte se na co těšit," vzkazuje Jana z videa.

Otec je samozřejmě, potěšen, jak jinak.

„Je zjevné, že nejsem schopen řídit ani Tomáše Syrovátku, ani svoji dceru... Děkuji, nádherné," reaguje Tvrdík na své oblíbené sociální síti.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..