Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Slovácka nabírají kondici ve Velkých Losinách

4. ledna 2010 10:45 - VELKÉ LOSINY

Perný týden zaměřený na fyzickou kondici mají před sebou fotbalisté prvoligového Slovácka ve Velkých Losinách, kam odcestovali hned po dopoledním srazu v Uherském Hradišti. Pod trenérskou taktovkou Josefa Mazury podstoupí náročný trénink 22 hráčů, mezi nimiž jsou i útočníci Andrej Hesek z Teplic a Dušan Nulíček z Jablonce.

Dnes odpoledne čeká na fotbalisty Slovácka příprava na hřišti a večerní porce posilování. Poté mají v plánu čtyři každodenní fáze: hřiště, běh v terénu, posilovna a regenerace.

"Hráči si s sebou vzali i běžky. Zatím sněhu sice v okolí Velkých Losin není mnoho, ale podle předpovědi počasí se má situace zlepšit. Takže bychom místo výběhů v terénu zařadili běh na lyžích," řekl Mazura.

V týmu Slovácka nejsou oproti podzimu Kubásek, Racko, Smetana, Šimáček a Struhár, s kterými už klub nepočítá. Naopak v kádru pro zimní přípravu jsou talentovaní dorostenci Daníček, Hlůpik a Jeleček. K mužstvu se připojí na zkoušku další hráči ze zemí bývalé Jugoslávie, kteří by měli v následujících dvou týdnech přesvědčit o svých kvalitách.

Fotbalisté Slovácka budou v podhůří Jeseníků do soboty, kdy se z Velkých Losin přesunou do Brna k prvnímu duelu Tipsport ligy se Zlínem. "Přestože půjdeme k utkání z hrubé přípravy, určitě jej nepodceníme. Vždyť jde o derby," dodal Mazura.

ČTK

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..