Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Slovácka odletěli ke třem zápasům do Turecka

3. února 2010 10:22 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Fotbalisté Slovácka odletěli dnes ráno na desetidenní herní soustředění do tureckého Beleku, kde odehrají tři přípravná utkání. V pátek bude soupeřem čtrnáctého týmu prvoligové tabulky jihokorejský celek FC Tegu, v pondělí rumunská Politehnika Iasi a příští čtvrtek nastoupí k zápasu s ruským FC Rostov.

 

Michaela Říhová, Právo

Trenér Josef Mazura má ve výpravě třiadvacet fotbalistů včetně obou posil zadních řad Martina Kuncla a Tomáše Košúta a také rekonvalescentů Michala Korduly a Nascimenta Clebera. "Oba už začali s tréninkem, zatím ale nebudou absolvovat větší zápasové zatížení," poznamenal Mazura.

V každém dnu přípravy v Turecku čekají mužstvo dvě tréninkové fáze a kouč se těší především na kvalitní terény. "Doma současný průběh zimy se sněžením přípravu dost komplikuje. Jen doufám, že nebude v Turecku pršet. Zatím ale byly zprávy příznivé," podotkl trenér. V přímořském letovisku se pohybují teploty okolo 15 stupňů a je slunečno.

Mazura ještě spoléhá na to, že se podaří jeho kádr vyztužit do jarních bojů o záchranu některými dalšími posilami. Klub chce podle něj využít situaci, až budou zužovat kádry ostatní prvoligové celky. "Stále ještě jednáme o posilách," doplnil Mazura.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..