Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Panenka exkluzivně: Nebylo mi do zpěvu, ale už se cítím mnohem líp!

14. října 2020 14:20 - Praha

Před několika dny fotbalové fanoušky vyděsila zpráva, že Antonín Panenka leží ve vážném stavu s covidem-19 na jednotce intenzivní péče. Všechno se však v dobré obrací, autor legendárního dloubáku v penaltovém rozstřelu proti Německu ve finále ME 1976 byl propuštěný z nemocnice domů. Sport.cz poskytl prezident Bohemians 1905 krátký rozhovor.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak se nyní cítíte?

Cítím se líp, jinak by mě z nemocnice nepustili. Testy na covid už mám negativní, doktoři se rozhodli, že už v nemocnici být nemusím. Jsem konečně zase doma, to je hlavní. A pochopitelně mnohem příjemnější.

Měl jste strach?

Nebylo mi do zpěvu. Měl jsem oboustranný zápal plic, který mě pořád trápí. Beru na to stále léky. Jsem unavený, ospalý. Taková celková nechuť. Ale jak jsem říkal, cítím se už daleko líp.

Úleva! Legendární Panenka už je doma, ještě bojuje se zápalem plic

Co vás nyní čeká?

Lékaři mi nařídili čtyřdenní domácí klid, potom mě čekají další kontrolní vyšetření, rentgeny. Pak se uvidí. Věřím, že příští týden se budu pomalu začleňovat do normálního života.

neu, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..