Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparťanští fotbalisté jedou do Španělska hledat sestavu pro jaro

28. ledna 2011 15:16 - PRAHA

Účast na turnaji Marbela Cup, dva další přípravné zápasy a především hledání ideální sestavy pro blížící se start jarní části sezony čekají na sparťanské fotbalisty, kteří se po dvoudenním pobytu v Praze v sobotu vydají na další herní soustředění. Po účasti na turnaji ve Spojených Arabských Emirátech je čeká cesta do Španělska.

 

Alexandra Mlejnková, ČTK

Sparta v Dubaji třikrát prohrála, ale oproti plánu přidala ještě jeden přípravný zápas se Šachtarem Doněck, s nímž remizovala 1:1. A podobný režim čeká sparťany také v La Cale, oblíbeném resortu, kam cestují již několik let. "V neděli budeme hrát (mimo turnaj) s Temešvárem a domluveni jsme i s Dynamem Kyjev. Jen se až na místě musíme s Ukrajinci domluvit na přesném termínu mezi turnajovými zápasy," řekl ČTK Jozef Chovanec, generální sportovní manažer a trenér v jedné osobě.
V Dubaji kouč nekladl důraz na výsledky, i když prohry Chovance mrzely. "Vždy

hrajeme o výsledek, kdo by chtěl prohrávat? Ale v sestavách jsme často improvizovali, bylo pro nás důležitější vidět v akci hráče i na jiných postech než obvykle. Do zápasů jsme navíc šli z plné přípravy," uvedl Chovanec, který ani jednou do hry neposlal Bonyho Wilfrieda a Tomáše Zápotočného.

V obou případech kvůli drobným zdravotním problémům. "Oba trénovali, ale nechtěli jsme v zápasech riskovat zhoršení jejich stavu. Do Španělska však odlétají v plné síle, letí stejný kádr, jako byl v Dubaji," řekl letenský trenér necelé tři týdny před prvním zápasem proti Liverpoolu v Evropské lize.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..