Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Černého dělí od přestupu do Rostova poslední zdravotní test

3. února 2011 13:16 - PRAHA

Již jen poslední zdravotní prohlídka dělí českého fotbalistu Milana Černého od přestupu ze Slavie do ruského Rostova. Podrobí se jí příští týden v Německu. Pokud testy projde, bude přestup definitivně uzavřen.

 

Jan Tauber

Slavia se na odchodu svého odchovance do Ruska dohodla již 25. ledna, hráč však musí nejprve absolvovat důkladné lékařské vyšetření. Jeho poslední část Černý podstoupí v Německu, ovšem až poté, co s jednadvacítkou absolvuje přípravné utkání s Nizozemskem.

"Po reprezentaci pojede do Německa na poslední část zdravotní prohlídky. Pokud vše bude v pořádku, uzavře se jeho přestup," uvedl Černého manažer Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest.

Odchod dvaadvacetiletého záložníka do zahraničí má Slavii pomoci umazat část dluhů. Podle neoficiálních informací by Rostov za Černého mohl zaplatit kolem 25 miliónů korun a podíl na dalším přestupu.

Mladý ofenzivní záložník nebude prvním Čechem, který se v devátém celku uplynulého ročníku ruské ligy představí. V minulosti v Rostově působili Roman Lengyel, Martin Horák a také současný jablonecký trenér František Komňacký. Před pár dny do týmu zamířil i brankář Martin Lejsal.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..