Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisty Ostravy může posílit Makedonec Gligorov

10. března 2011 12:43 - OSTRAVA

Fotbalisty Ostravy po nevydařeném úvodu jarní části ligy může posílit makedonský záložník či obránce Gligor Gligorov. Čtyřiadvacetiletý hráč, který má na kontě jeden start v makedonské reprezentaci, přišel na Bazaly jako amatér z týmu Sileks Kratovo. S Baníkem se zatím dohodl na tříměsíční smlouvě s opcí.

 

Vladislav Galonek, ČTK

Gligorov patřil v minulých sezónách k oporám Sileksu. Byl o něj zájem i v jiných zahraničních týmech, ale všechna jednání ztroskotala na finančních požadavcích makedonského klubu. Nyní do Ostravy zamířil jako volný hráč po skončení smlouvy.

"Jsme zatím dohodnuti na tříměsíční zkoušce. Pak se uvidí," řekl předseda představenstva Jakub Kahoun. "Je to na trenéru Markovi. Hráč bude trénovat s áčkem a uvidíme, jak se bude jevit," dodal.

Slezanům nevyšel vstup do jarní části ligy. Podlehli Spartě i Olomouci shodně 0:2, dál tudíž čekají na první jarní bod i gól.

Gligorov debutoval v makedonské reprezentaci na konci roku 2009 v Teheránu v přátelském utkání s Íránem, když na posledních pět minut vystřídal Gorana Panděva. Zápas skončil 1:1.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..