Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalový svaz znovu odložil rozhodnutí v kauze Pejič

16. března 2011 10:40 - PRAHA

Fotbalový svaz podruhé odložil rozhodnutí v kauze brněnského hráče Matijase Pejiče, který v úvodním jarním ligovém utkání na hřišti Slavie Praha možná nastoupil s neplatnou registrací. ČMFS dnes oznámil, že kvůli dalšímu zkoumání okolností definitivně rozhodne až na začátku příštího týdne.

 

Igor Šefr, ČTK

Kdyby se prokázalo, že Pejič nastoupil se špatným registračním průkazem, mohl by být zápas kontumován ve prospěch Slavie v poměru 3:0. Utkání v Edenu před necelými třemi týdny skončilo 1:1.

Ředitel profesionálního fotbalu Ivo Lubas měl konečný verdikt vynést už v pondělí, ale případ je prý natolik složitý, že si vyhradil právo na prodloužení termínu kvůli zjištění dalších podrobností.

"Nechal jsem si zaslat veškerou dostupnou dokumentaci k celému případu, konkrétně od oddělení registrace. Dále chci mít písemně vyjádření rozhodčích ze zápasu Slavie s Brnem a pochopitelně musím mít i vyjádření Brna. Termín dodání podkladů je pátek 18. března," citovaly dnes Lubase internetové stránky ČMFS. "S ohledem na závažnost případu a z něj vyplývajících případných postihů chceme vše důkladně prošetřit a zvážit, než přikročíme k vynesení konečného verdiktu," dodal Lubas.

Vedení brněnského klubu popřelo, že by Pejič měl špatnou registraci. To samé tvrdili i rozhodčí, kteří ji před zápasem kontrolovali. Představitelé Slavie si však údajně všimli nesrovnalostí, protože Pejič prý v Edenu hrál s průkazem, na němž nebyl současný název brněnského klubu Zbrojovka, ale starší 1. FC Brno.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..