Selhání! Vyžrali jsme si to, vrací se z karantény trenér Rada a vyhlíží derby

18. listopadu 2020 14:42 - Jablonec

Trenér jabloneckých fotbalistů Petr Rada a jeho asistenti se už vyléčili z koronaviru, kvůli kterému před necelými dvěma týdny chyběli v dosud posledním ligovém utkání s Brnem. Realizační tým po 10 dnech opustil karanténu a již chystá hráče na páteční podještědské derby v Liberci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Rada se vrátil k mužstvu na začátku týdne. "To, co nás postihlo před Brnem, už jsme přečkali a s realizačním týmem jsme zpátky," uvedl Rada v nahrávce od klubu pro média.

Severočeši bez něj na lavičce překvapivě prohráli s nováčkem z Brna 0:1. Mužstvo dočasně vedli trenér mládeže Džimis Bekakis a Jaroslav Vodička s Tomášem Čížkem z B-týmu.

Parádní restart! Zbrojovka slaví premiérovou výhru v sezoně

"Zápas jsem sledoval doma v karanténě, samozřejmě nic příjemného. Ještě navíc výkon z naší strany byl hodně špatný. Taky jsme si to vyříkali po příchodu po karanténě. Byli jsme tu všichni, realizační tým. Hráči asi nesou největší zodpovědnost za to selhání, které bylo. Není výjimka, že by někdo obstál," řekl Rada.

"Myslím, že jsme si to vyžrali. Mrzí to o to víc, že to bylo v televizi, že to viděli všichni. Teď se musíme rehabilitovat a přistoupit k těžkému utkání, derby, jinak. Musí to být diametrálně odlišné," dodal bývalý reprezentační trenér.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: