SESTAVA KOLA: Mirek Dušín, neprůstřelný debutant i tahouni Sparty

30. listopadu 2020 17:30 - Praha

Gesta fair play jsou na trávnících čas od času k vidění, zřídka však v takové míře, jakou se prezentoval Michal Papadopulos. Karvinský Mirek Dušín nechybí v ideální sestavě 9. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Hned pět klubů pak dodalo do jedenáctky po dvou zástupcích - České Budějovice, Zlín, Brno, Slovácko a Sparta.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Koho by těšilo dát gól, který neměl platit, konstatoval lakonicky. Papadopulosovo gesto bylo nicméně nevídané. Opravil výrok rozhodčího, který se koukal i na video, a přiznal, že skórujícímu Gubovi přihrál do ofsajdové pozice on, nikoli soupeř. Gól Karviné tedy neplatil a 0:2 prohrála... O obě branky Zlína se postarala dvojice Drame a zakončující Poznar.

Vedoucí Slavia se tentokrát zadrhla, nováček z Brna uhrál v Edenu nečekaný bod. Defenzivu Zbrojovky drží Dreksa, který navíc po rohu přihrál i na vyrovnávací Šuralův gól. Sparta se tak před derby sešívaným přiblížila na dva body. O těsnou výhru v Teplicích se znovu výrazně přičinili Karlsson a Juliš, tahouni mužstva posledních dnů.

Plzeň venku znovu ztratila. V Českých Budějovicích gól nepadl, protože ligový debutant Vorel udržel čisté konto a defenzivu před jeho brankou držel Králik. Slovácko si proti Opavě připsalo vítězství, k výrazným postavám patřili obránce Hofmann a záložník Havlík.

Sestava 9. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Vorel (České Budějovice) - Hofmann (Slovácko), Dreksa (Brno), Králik (České Budějovice) - Drame (Zlín), Jakub Šural (Brno), Havlík (Slovácko), Karlsson (Sparta) - Juliš (Sparta), Poznar (Zlín), Papadopulos (Karviná).
dos, Sport.cz

  2:1 Zlín - Ml. Boleslav 2:1 dohráno
20210224T16:00:00+0100
Zlín vs. Ml. Boleslav
Zlín vs. Ml. Boleslav
Zlín
Ml. Boleslav
  0:3 Jablonec - Slovácko 0:3 dohráno
20210224T14:00:00+0100
Jablonec vs. Slovácko
Jablonec vs. Slovácko
Jablonec
Slovácko

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: