Běsnění slávistického kouče po mizerném poločase. Trpišovský prokopl dveře kabiny!

1. března 2021 11:48 - Uherské Hradiště/Praha

Byla to pořádná sprcha. Zatímco slavný Leicester nedokázal obranu Slavie v Evropské lize překonat ve dvou zápasech ani jednou, Slovácko to stihlo během úvodního poločasu 21. kola hned dvakrát. Sešívaní sice nakonec zápas otočili a vyhráli 3:2, kouč Slavie Jindřich Trpišovský však musel v kabině zvednout hlas. A nejenom hlas...

Vlastimil Vacek, Právo

Už v 11. minutě překonal obranu Slavie Lukáš Sadílek a poslal ve výborné formě hrající Slovácko do vedení. Úřadující mistr sice v 36. minutě díky proměněné Stanciuově penaltě srovnal, do kabin si však stejně odnášel díky přesné Kadlecově hlavičce manko 1:2.

A lehkovážný výkon osmifinalisty Evropské ligy jindy poměrně klidného Jindřicha Trpišovského dostal do obrátek. Kromě toho, že své svěřence náležitě "sjezdil", dodal svým slovům na vážnosti i kopem, kterým udělal do dveří kabiny ukázkovou díru.

To konečně okomentoval šéf marketingu vršovického klubu Michal Býček. „Trenérův tříbodový kop o poločase. Někdy je potřeba zvýšit hlas, a když to na konci v tak důležitém a těžkém utkání vyjde, tak je to o to hezčí. Domácím jsme se samozřejmě omluvili," psal na sociálních sítích.

Posledních dvacet minut jsme nezvládli, nechápe Sadílek. Teď se ukáže charakter týmu, tvrdí

Na svěřence čerstvě pětačtyřicetiletého kouče důrazný projev zapůsobil. Znovu Stanciu a hlavičkou Lingr zajistili červenobílým výhru 3:2 a potvrzení prvního místa v tabulce před druhou Spartou a právě Slováckem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.