Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Csaplár se dohodl se Slavií, podepíše zřejmě ve čtvrtek

16. prosince 2003 19:51 - PRAHA

Fotbalový trenér Josef Csaplár zřejmě podepíše dvouapůlletou smlouvu s pražskou Slavií. Bývalý kouč Liberce jednal v úterý s manažerem týmu Josefem Jinochem o podmínkách kontraktu, konečné rozhodnutí by mělo padnout na čtvrtečním zasedání představenstva klubu.

 

archiv

Csaplár tak s největší pravděpodobností převezme taktovku po Miroslavu Beránkovi, který ve funkci skončil minulý týden. "Připravujeme smlouvu na dva a půl roku," poznamenal k jednání Jinoch na webových stránkách klubu.

"Předběžně jsme se dohodli na všem podstatném a ve čtvrtek v jedenáct hodin na představenstvu bych měl podepsat smlouvu," řekl Csaplár, jehož na lavičce Liberce nahradil slovenský kouč Stanislav Griga, agentuře ČTK.

Podle Jinocha vyjde klub vstříc představám nového trenéra o realizačním týmu. "Výběr asistentů bude plně v kompetenci nového kouče," řekl manažer A-týmu, který zná Csaplára z doby působení ve funkci libereckého sportovního ředitele. Jako asistent by měl vedle Csaplára působit Martin Hřídel, který je rovněž spjat s Libercem.

Csaplár působil na severu Čech od října 2001 jako asistent kouče Ladislava Škorpila, postupem času se oba muži stali na lavičce rovnocennými partnery. Pod jejich vedením vybojoval Liberec v loňském roce mistrovský titul a následně se probojoval do čtvrtfinále Poháru UEFA.

Kliknutím se dostanete na podrobné statistiky 1. fotbalové ligy a evropských soutěží.

Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..