Živě

Senzační rošáda v českém fotbale? Došlo k nepochopení, odmítá šéf Plzně

7. června 2021 21:35 - Plzeň/Brno

Chystá se na české fotbalové scéně senzační rošáda? Generální manažer a majitel fotbalové Viktorie Plzeň Adolf Šádek se měl podle zákulisních zpráv, které zveřejnila některá média, stát novým ředitelem Zbrojovky Brno. Zdroj Sport.cz blízký vedení Plzně nicméně informaci označil za nesmysl. A záhy ji popřel i sám Šádek.

 

FCVP

Podle serveru idnes.cz má být Šádek uveden do nové funkce ve Zbrojovce, která se neudržela v nejvyšší soutěži, už v úterý ráno.

Šádek se přitom v březnu stal majitelem Viktorie, v níž byl hlavním strůjcem slavné éry nedávných let. Již několik dnů se ale spekuluje o tom, že chce podobný úspěch zopakovat s brněnským klubem.

Rošáda v Plzni! Novým majitelem Viktorie se stal Šádek

Šéf Viktorie ale něco takové důrazně popřel.

https://www.facebook.com/fcviktoria.cz/posts/327488488735925

„S majitelem Zbrojovky Brno Václavem Bartoňkem mám nadstandardní přátelský vztah, nicméně na vstup do brněnského fotbalu se rozhodně nechystám," uvádí Šádek v prohlášení.

„Možná tam došlo z jeho strany k nějakému nepochopení, ale já jsem v současnosti stoprocentním majitelem klubu FC Viktoria Plzeň a výkonu této funkce věnuji maximální úsilí a veškerou pozornost. Práce máme před zahájením nové sezony více než dost, tyto spekulace bych tedy chtěl tímto prohlášením zastavit a smést ze stolu," apeloval.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..