Živě

Fotbalisté Ostravy zahájili přípravu i s Lischkou

21. června 2021 17:55 - Kroměříž

Se čtyřiadvaceti hráči, mezi nimiž byli i obránce David Lischka a útočník Ladislav Almási, dnes zahájili přípravu na novou sezonu fotbalisté Ostravy. Scházel už stoper Patrizio Stronati, který je na odchodu do maďarského Puskáse.

 

FC baník Ostrava

Ostravané se sešli v Kroměříži, kde stráví první týden přípravy na soustředění. Na začátek srazu nakonec dorazil vedle útočníka Almásiho i stoper Lischka, který by měl přijít na roční hostování s opcí ze Sparty a měl by nahradit Stronatiho.

"Věřím, že to bude kvalitní náhrada za Patrizia," řekl dnes trenér Ondřej Smetana. "Přemýšlíme i nad dalšími variantami posílení, chceme posilu do každé řady."

Obránce Stronati je na odchodu z Baníku Ostrava do Puskás Akadémia

Ze staronových hráčů se na tréninku objevili čtyři navrátilci z hostování Roman Potočný (Zlín), Ondřej Chvěja (Pohronie), Denis Granečný (Emmen) a Muhamed Tijani (Třinec) a dva mladí odchovanci Martin Hrubý a Jaroslav Harušťák. "Všichni tihle kluci dostanou šanci se ukázat a je jen na nich, jak s tím naloží," řekl Smetana.

Baník v létě zatím opustili Martin Fillo (Zlín) a dvojice Ondřej Šašinka - Daniel Holzer (Slovácko), do maďarského Puskáse míří Stronati a gólman Radovan Murin by měl hostovat v Třinci.

Ostrava sehraje první přípravný zápas v sobotu v Kroměříži proti domácímu třetiligistovi.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..