Teplice získaly na hostování záložníka Krunerta z Dukly

16. července 2021 13:54 - Teplice

Fotbalové Teplice posílil záložník Štěpán Krunert. Jednadvacetiletý fotbalista přišel na hostování z pražské Dukly. Součástí dohody je podle klubového webu i opce.

 

FK Teplice

Bývalý mládežnický reprezentant Krunert už si nejvyšší soutěž vyzkoušel v dresu Dukly, za kterou odehrál sedm utkání. Po sestupu si připsal 43 zápasů ve druhé lize a v uplynulém ročníku s týmem z Julisky obsadil osmé místo.

"O Krunerta se náš klub zajímal už při jeho přestupu z Bohemians do Dukly před třemi lety. Tehdy přesun bohužel nevyšel, ale nyní už se vše podařilo dotáhnout. Věříme, že se mu u nás bude dařit," uvedl sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Vedle Krunerta již Teplice získaly v létě z Dukly také obránce Martina Chlumeckého. Před novou sezonou patnáctý celek minulé sezony přivedl rovněž útočníka Davida Ledeckého z Českých Budějovic.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..