Živě

O Krmenčíkovi už má být jasno! Tvrdík reaguje

20. července 2021 19:32 - Prahy
(Aktualizováno: 21. července 2021 00:01)

Michael Krmenčík přestupuje do Slavie. Informaci potvrzující spekulace o příchodu útočníka do týmu českého fotbalového mistra přinesl web aktualne.cz. Slavia za reprezentanta má údajně zaplatit Bruggám 2,5 milionu eur, cca. 65 milionů korun. Šéf Jaroslav Tvrdík ovšem uvedl, že pohled zúčastněných stran na celou záležitost je stále hodně rozdílný.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Osmadvacetiletý explzeňský kanonýr by měl být pátou novou tváří ve Slavii v letním přestupovém okně. Ale ze Slavie se ozývá zpochybňující tón. „O hráče stojíme, ale pozice klubů jsou zatím stále velmi vzdálené," zareagoval na Twitteru Tvrdík.

O Krmenčíka se měla zajímat i Sparta a trenér Pavel Vrba, ale blíže k němu zřejmě je kouč Slavie Jindřich Trpišovský. Dá se čekat, že při trvajícím zájmu klubu z Vršovic k dohodě dojde.

Mistrovská Slavia má v hledáčku posilu ze druhé švédské ligy

Krmenčík by se vrátil do domácí ligy po roce a půl. Loni v lednu přestoupil z Plzně do Brugg za cca. 150 milionů korun, v Belgii se ale neprosadil tak, jak by chtěl, a následný půlrok trávil na hostování v PAOK Soluň.

Kolář už zase čaruje, v létě se přitom podrobil operacím

Slavia během léta už získala Ivana Schranze z Jablonce, Srdjana Plavšiče ze Sparty, Ubonga Ekpaie z Plzně, Aleše Mandouse z Olomouce a Madse Emila Madsena z Lince. Z GAIS Göteborg by ještě mohl přijít Aiham Ousou, který je momentálně coby host v dalším druholigovém švédském klubu Häckenu.

Sport.cz

  Teplice - Slavia dnes 19:00
20210730T19:00:00+0200
Teplice vs. Slavia
Teplice vs. Slavia
Teplice
Slavia

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..