Živě

Pardubice mají nového generálního sponzora a prahnou ještě po dvou posilách

21. července 2021 16:35 - Pardubice

Druhá sezona bývá pro nováčka těžší. Nepsané pravidlo, které se pokusí fotbalisté Pardubic vyvrátit. Do nadcházející ligové sezony sice Východočeši vstupují bez tří opor, ale s vyšším rozpočtem a novým generálním sponzorem společností ČPP Servis.

 

Jan Švanda, Právo

„Bylo to vyústění dlouholeté spolupráce. Jsme nesmírně rádi, že se nám obratem povedlo nahradit generálního partnera," liboval si předseda představenstva klubu Vladimír Pitter na středeční tiskové konferenci s tím, že rozpočet pro novou sezonu se blíží k 70 milionům korun.

„Neroztáčíme žádnou finanční spirálu, ale rozpočet jde nahoru. Co je příjemné, že partneři nám všichni zachovali přízeň. Někteří zvýšili finanční plnění," hřeje Pittera.

Záložník Michal Beran (vlevo), jedna z nových posil Pardubic.

FK Pardubice

Tým se musí vypořádat se ztrátou loňských lídrů. Hlavatému stejně jako Pfeiferovi vypršelo hostování z Plzně, Ewertonovi z Mladé Boleslavi a do Jablonce zamířil Surzyn. Kádr naopak doplnili mladíci ze Slavie. Záložníci Červ, Beran a brankář Markovič. Trénink od tréninku se zlepšuje obránce Halász, který se tlačí do základní sestavy. Na hostování přišli Dufek s Lupačem, na přestup pak brazilský středopolař Ramos Junior.

„Řešíme ještě posílení na hrot a univerzálního obránce, jako byl Surzyn," řekl sportovní ředitel Pardubic Vít Zavřel. Pardubičtí vyběhnou k domácím bitvám opět ve svém azylu v Ďolíčku. Na úvodní proti Karviné, který je na programu v sobotu od 16 hodin, může do ochozů dorazit až 3400 diváků.

jsv, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..