Preisler z Mladé Boleslavi si kvůli zlomenině nártní kosti nezahraje čtyři měsíce

16. srpna 2021 11:55 - Mladá Boleslav

Fotbalista Mladé Boleslavi Dominik Preisler utrpěl v sobotním domácím utkání 4. kola první ligy proti mistrovské Slavii zlomeninu nártní malíčkové kosti. Pětadvacetiletý levý obránce se ve čtvrtek podrobí operaci. Rekonvalescence se odhaduje na tři až čtyři měsíce. Středočeši o tom informovali na sociálních sítích.

Vlastimil Vacek, Právo

Odchovance pražské Dukly trefil zblízka míčem do nohy v 56. minutě hostující záložník Nicolae Stanciu. Preisler zůstal ležet v bolestivé grimase na zemi a ihned signalizoval střídání.

Do kabiny odkulhal za pomoci realizačního týmu. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma, kteří celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Vojtěcha Smrže, podlehli vršovickému celku 0:2.

Kdyby takový gól dala Slavia, tak by platil, ucedil mladoboleslavský slávista Karafiát

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.