Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Horváth na Dukle zase jen seděl. Není to jen o Pavlovi, i jiní nehrají všechno, řekl Uhrin

5. dubna 2014 23:05 - Praha

Fotbalisté Plzně už zase vyhrávají. Jako by se po vyřazení z Evropské ligy s Lyonem přece jen mohli víc koncentrovat na Gambrinus ligu. „Předně jsme naštvaní, že jsme Lyon nevyřadili. A díky domácímu poháru hrajeme dvakrát v týdnu dál,“ oponoval trenér Dušan Uhrin po vítězství 3:0 na Dukle. Kapitána Horvátha znovu posadil jen na lavičku a stejně jako s Libercem svěřil jeho roli mladému Hrošovskému.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ulevilo se vám vyřazením z Evropské ligy?

Byli jsme v první řadě hodně naštvaní, že jsme vypadli. Měli jsme na to jít dál. Navíc teď stejně hrajeme v rytmu středa - neděle, víc zápasů bychom ani odehrát nestihli. Lyon v Evropě pokračuje a teď dvakrát za sebou dopadl velmi špatně. Česká liga je těžká, všichni jsou dobře připravení. Ani jeden soupeř sám neodpadne, což je velké plus. Jako největší problém bych během pohárů viděl cestování, když přiletíte a máte se hned soustředit na další zápas.

Pavel Horváth stejně jako s Libercem usedl jen na lavičku náhradníků. Jak to snáší?

Máme nabitý program. Pavel hrál před čtyřmi dny. Sestavu různě protáčíme. Není to jen o Pavlovi ale také o jiných, co nehrají všechno.

Neříkal jste si třeba během prvního poločasu, že kdyby Horvi na hřišti byl, mohli jste míč kontrolovat lépe?

Kdyby ve fotbale neexistují, takže nemám na co odpovídat.

Je pravda, že mladý Hrošovský se na místě Horvátha činí. Může z něj vyrůst nový Darida?

Vláďu jsem v Plzni nezažil, ale Patrik je myslím trochu jiný hráč. Půjde svojí cestou. Zatím odehrál pár zápasů, nepřeceňoval bych ho. Znáte to, když hráče chválíte, přestanou vám hrát... Ale svých chyb se zbavil, jsem s ním spokojený.

On je typ, že by chválou zpychnul?

Je to profesionál. Staral se o sebe, i když nehrál, takže byl stále připravený. Patří mezi ty svědomité.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..