Živě

Policie obvinila pět příznivců Baníku z napadení pořadatele

16. dubna 2014 13:18 - Ostrava

Policie v těchto dnech obvinila z výtržnictví a ublížení na zdraví pět příznivců fotbalového klubu Baník Ostrava. Během sobotního prvoligového zápasu se Slováckem napadli pořadatele. Důvodem byla skutečnost, že pořadatelé nechtěli na ostravský stadion pustit jejich opilého kamaráda. ČTK o tom informovala mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Muži útočili údery do hlavy, pěstmi a chytali je do takzvané kravaty. Další do pořadatelů kopal. Pět fanoušků napadlo tři pořadatele ve věku od 21 do 34 let," uvedla mluvčí. Kriminalisté obvinili pět mužů ve věku od 18 do 35 let. Tři z nich už byli v minulosti za fotbalové násilí potrestáni.

Dva z násilníků kriminalisté identifikovali ještě během zápasu. Tentýž den je i zadrželi a obvinili. Obvinění s policisty začali spolupracovat a další agresivní fandy pomohli identifikovat. "Všem hrozí tříletý trest," uvedla mluvčí. Policejní komisaři podle ní také podali návrhy na uložení zákazu návštěv fotbalových zápasů.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..