Živě

Klokani potvrdili odchod Klusáčka, nový trenér zatím není známý

3. června 2014 10:46 - Praha

Fotbalový klub Bohemians 1905 oficiálně potvrdil informaci o tom, že trenér Luděk Klusáček už v další sezóně tým nepovede. Klub to oznámil na svých oficiálních stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Klokany Klusáček převzal po třetím jarním kole po Jozefu Weberovi, tým se potácel u dna se čtyřbodovou ztrátou na první nesestupovou příčku. Mužstvo bleskově probral, nakonec s ním v sobotu večer slavil záchranu. Prakticky v ten den se však také cesty Klusáčka a zelenobílého klubu rozešly, neboť původní kontrakt, který vypršel se závěrečným duelem sezóny, se někdejší reprezentační asistent rozhodl neprodloužit.

„Má priorita je a byla momentálně zahraničí. A přestože mě práce v Bohemce velmi bavila, rozhodl jsem se dát přednost této nabídce," řekl Klusáček, o němž se spekuluje, že by mohl znovu společně s Ivanem Haškem trénovat Katar. V minulosti oba působili ve Spojených arabských emirátech a Saúdské Arábii.

„Chtěl bych moc poděkovat fanouškům. Z klubu se mi neodchází lehce. I během krátkého období jsme toho hodně prožili. Jak s hráči, realizačním týmem, vedením, tak i s fanoušky, kteří patří k nejlepším v lize! Naše společná radost na hřišti po zápase s Plzní, to bylo něco fantastického. Tyto okamžiky budu nosit do smrti v hlavě," řekl pro oficiální stránky klubu.

Klusáčkova nástupce hledají sportovní ředitel Tomáš Požár a ředitel klubu Ladislav Valášek. Oznámen by měl být v nejbližších dnech.

oc, neu, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..