Dukla se rozloučila s pěticí hráčů, přivedla i nováčky

19. června 2014 18:34 - Praha

Také fotbalisté pražské Dukly už zahájili letní přípravu na novou sezónu Synot ligy. Na hřišti na Julisce se mezi známými tvářemi objevilo několik nováčků, naopak se s Duklou rozloučilo pět hráčů. Týmu hrubě nevyšlo jaro, proto se dá očekávat přestavba sestavy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Trenér Kozel přivítal na prvním tréninku hned několik nováčků. Martin Chudý (Vlašim), Jakub Považanec (Banská Bystrica) a Aldin Čajič (Teplice) do Dukly přestoupili. Roman Polom (Sparta) a Michael Krmenčik (Plzeň) přišli ze svých domovských klubů na roční hostování. Patrik Svoboda dorazil z Kunic a Tomáš Pospíšil se vrátil z hostování v Pardubicích.

Naopak do přípravy nenastoupili Tomislav Božič, Josef Marek, Tomáš Kučera a Ľuboš Hanzel, kterým skončila smlouva, a dále se ji rozhodli neprodloužit. Španěl José Romera pak přestoupil do Jablonce.

Tým stále trápí tři absence. Na marodce jsou Néstor Roger Albiach, Róbert Kovaľ a Petr Malý. „V pořádku již je Tomáš Berger, jinak Jakub Mareš jde na kontrolu příští týden a pokud bude v pořádku, měl by poté začít naplno trénovat. Néstor pokračuje v rekonvalescenci a doufáme, že někdy v srpnu by mohl být připravený do hry," rekapituluje trenér Luboš Kozel.

„Róbert Kovaľ bude chybět ještě během celého podzimu. Jakub Považanec si přivezl svalové zranění z Banské Bystrice a bude potřebovat ještě nějaký čas, aby byl stoprocentně v pořádku. Petr Malý stále čeká na některé výsledky a po tu dobu zatím trénovat nemůže," dodává Kozel.

dos, Sport.cz

ČT sport Liberec - Brno dnes 20:00
20210514T20:00:00+0200
Liberec vs. Brno
Liberec vs. Brno
Liberec
Brno

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..