Jihlava získala na rok Vidličku a testuje dva cizince

26. června 2014 13:48 - Jihlava

Fotbalista Vlastimil Vidlička po roce v Olomouci míří na hostování do Jihlavy. „Uplynulá sezóna se mi nepovedla, proto beru svoje jihlavské angažmá jako novou výzvu,“ uvedl dvaatřicetiletý pravý obránce, který odehrál v nejvyšší soutěži 274 zápasů a vstřelil 11 branek. V minulé sezóně kvůli zranění zasáhl pouze do 16 utkání.

 

fcvysocina.cz

„Měl jsem i jiné varianty, Jihlava však byla nejvážnějším uchazečem. V klubu znám několik hráčů z našeho společného působení v minulosti," vysvětlil důvod odchodu do Jihlavy Vlastimil Vidlička, který dříve hájil barvy Liberce, Zlína, Teplic a Sparty.

Vysočina také testuje dva zahraniční fotbalisty. Do letní přípravy se s týmem zapojil ekvádorský krajní záložník Augusto Alexi Quintero Batioja a Bosňan Amer Osmanagič, který nastupuje na levém kraji či ve středu záložní řady.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..