Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Breznaníka už Liberec má, zkušený Brabec se Slovanem trénuje

23. února 2015 11:03 - Liberec

Do přípravy fotbalistů Liberce se dnes zapojil zkušený stoper Erich Brabec, který je po ukončení angažmá v Bohemians Praha 1905 volným hráčem. Na jarní hostování ze Sparty navíc přichází ofenzivní hráč Michal Breznaník, který už jednou pod Ještědem úspěšně působil.

 

Petr Hloušek, Právo

Domácí debakl 1:3 se Slavií v jarní premiéře, který fotbalisty Liberce ještě víc přikoval na sestupovou patnáctou příčku, podnítil vedení k rozšíření kádru.

Slovan pálí především nedostatek stoperů, a tak sáhl po zkušeném Erichu Brabcovi. Ten v zimě ukončil angažmá v Ďolíčku, ale stále hledal možnost, jak si ještě aktivní kariéru prodloužit.

V sobotu musel stopera hrát záložník Sackey a slávisté si vytvářeli šance podle libosti. "Musíme nějak zareagovat, v obraně jsme byli hrozně naivní," avizoval trenér Jiří Kotrba.

„Erich s námi trénuje, řešíme jeho působení ve Slovanu. Nechci to víc zatím komentovat," říká sportovní ředitel Jan Nezmar.

Brabcovo angažmá by mělo být na dobré cestě. „Pokud bychom ho nechtěli a bylo by nepravděpodobné, že se s ním domluvíme na spolupráci, nikdy bychom k jednání nepřistupovali. Věřím, že to dopadne a že nám pomůže v boji o záchranu," dodává Nezmar.

Liberec každopádně oznámil, že na hostování ze Sparty získal Michala Breznaníka. Slovenský reprezentant získal se Slovanem jeho poslední mistrovský titul, pak se vydal do Ruska a loni v létě přišel do Sparty. Skoro celý podzim ovšem promarodil a nyní by se rád rozehrál na dobře známé adrese.

dos, neu, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..