Rubriky:

FORTUNA:LIGA

FANTASY: Dokáže Sparta vyloupit Jablonec i bez zraněných opor?

13. března 2015 13:29

Synot liga má na programu další kolo fotbalové soutěže. Plzeň jede do Prahy utkat se o body s Duklou. Sparta zajíždí do Jablonce a Liberec se pokusí získat první body pod novým trenérem. Důležitý zápas čeká i Hradec Králové, který bude chtít na domácí půdě potvrdit body ze Slovácka.

 

Sparta se bude muset obejít bez tří hráčů základní sestavy! Kvůli kartám nezasáhnou do utkání v Jablonci Brabec a Costa. Pavla Kadeřábka nepustí na hřiště zranění. Jediným zástupcem Sparty je v našem výběru Ladislav Krejčí. Zápas bude velmi pikantní i z pohledu Fantasy, jelikož budeme moci sledovat nejproduktivnější fotbalisty Dočkala, Kopice a Pospíšila.

Hradec bojuje za záchranu v první lize

Důležité tři body ze Slovácka si přivezl Hradec Králové. Teď už zbývá jen jediné, potvrdit je v domácím zápase proti Bohemians. Hradec dokáže před domácími fanoušky produkovat velmi kvalitní fotbal, o čemž se přesvědčila i Plzeň. My věříme, že se Hradci podaří na výkon proti Plzni navázat. Do naší obrany putuje dlouhán Adrian Rolko a jeho kolega ze zadních řad Tomáš Holeš.

Pčedehrávka 23. kola Teplice vs. Slovácko se počítá do 20. kola Fantasy! 

Slovácko a Teplice odehrají v rámci 20. kola Fantasy dva zápasy! Jelikož předehrávka 23. kola se počítá do 20. kola. Byl by hřích tyto fotbalisty do výběru nepostavit. Teplice reprezentuje trojice Nivaldo, Vůch a Potočný. Barvy Slovácka hájí Došek, Kalouda a Hlúpik.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..