Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Statistika: Běžci kola se odměny nedočkali

24. března 2015 20:58 - Praha

Jedno mají společné. Tomáš Berger se podle statistik fotbalové Synot ligy stal Maratóncem 21. kola, Jaromír Zmrhal zase Sprinterem kola. Ani jeden z nich se ovšem nedočkal vítězné odměny. Bergrova Dukla remizovala v Ďolíčku, Zmrhalova Slavia dokonce hladce prohrála v Brně.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kouč reprezentace do 21 let Jakub Dovalil může být s Jaromírem Zmrhalem spokojený. Mladý slávista se ani v Brně neztratil, přestože jeho tým tam Zbrojovce podlehl nečekaně vysoko 0:3.

Zmrhal naběhal 330 metrů ve sprintu, což mu v kole vyneslo první místo. V Brně však bylo k vidění ještě více rychlonožků... Druhý skončil Jakub Jugas ze Zbrojovky a třetí další slávista Krisztián Tamás.

K oporám Dukly patří Tomáš Berger. Tvořivý záložník není rozhodně líný. V derby na hřišti Bohemians Praha 1905 (0:0) naběhal 12 832 metrů. Maratóncem kola se však stal jen těsně, protože Patrik Hrošovský z Plzně naběhal ve vítězném duelu s Libercem jen o sedm metrů méně než Berger...

Třetí Jan Sýkora z Brna pak ztratil na Hrošovského pouze rovných sto metrů.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..