Rubriky:

FORTUNA:LIGA

FANTASY: Boj o ligový titul se dramatizuje!

1. května 2015 15:44

Po domácí porážce Plzně, kterou vyloupila Boleslav, se zdramatizoval boj o ligový titul. Na druhém konci tabulky také není ještě definitivně rozhodnuto, kdo se bude muset s nejvyšší tuzemskou fotbalovou soutěží rozloučit. Bojům o záchranu se po porážce v Jablonci přiblížila i Slavia. Pojďme se nyní podívat, jak vidí 26. kolo fotbalové soutěže redaktoři Fantasy.

 

Sparta ještě zdaleka nevzdává boj o ligový titul. Po zaváhání Plzně se s úřadujícím mistrem musí naplno počítat. V Boleslavi ji nečeká lehký úkol, ale my věříme, že důležitý zápas zvládne a z Boleslavi si odveze tři body.

Kadeřábek neztratil nic na své formě

V obraně dáváme důvěru Kadeřábkovi, který se po zranění vrátil ve velkém stylu a svými asistencemi sehrál velmi důležitou roli při porážce Brna. V záloze bude zakládat útočné snažení Sparty Bořek Dočkal.

Dukla přivítá na svém hřišti Hradec Králové, který je stále v pásmu sestupu. Dukla předvádí na domácím hřišti kvalitní výkony. Věříme, že Hradci minimálně jednu branku vstřelí a mohl by se o ní postarat jeden z dvojice Čajič – Beauguel.

Jediným týmem, který má v našem výběru maximální zastoupení je Plzeň. Ta přivítá na svém hřišti Slovácko a po porážce s Boleslaví domácí neberou nic jiného než tři body. Branku bude hájit Kozáčik, kterému bude v obraně pomáhat Procházka. Ve středové řadě se představí Václav Pilař.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..