Nejen Kolář a Rajtoral, Plzeň opouštějí další dva hráči

2. září 2016 14:15 - Plzeň
(Aktualizováno: 2. září 2016 15:57)

Fotbalová Plzeň hlásí během reprezentační přestávky dvě změny v kádru. Na roční hostování do Teplic odchází záložník Tomáš Kučera, do konce podzimní části sezóny pak bude v dresu Bohemians Praha 1905 nastupovat útočník Jan Holenda.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kádr mistrovské Viktorie se na startu sezóny mění. Posilám už místo uvolnili Daniel Kolář a František Rajtoral, kteří odešli do Turecka. Na hostování teď odcházejí Jan Holenda a Tomáš Kučera.

„Vzhledem k příchodům nových hráčů a vysoké konkurenci jsme se s oběma hráči domluvili, že půjdou na hostování. Je důležité, aby pravidelně nastupovali," vysvětluje Adolf Šádek, generální manažer Viktorie.

Kučera nastoupil v této sezóně do tří ligových zápasů a připsal si jednu branku. Další starty by měl sbírat v dresu Teplic, kde stráví celý ligový ročník. Útočník Holenda, jehož během letní přípravy brzdily zdravotní problémy, v nové sezóně plzeňský dres zatím neoblékl a podzimní část sezóny stráví na hostování v Ďolíčku.

dos, Sport.cz

ČT sport Liberec - Pardubice dnes 18:00
20210226T18:00:00+0100
Liberec vs. Pardubice
Liberec vs. Pardubice
Liberec
Pardubice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: