Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Dukla se utká s Vrbovou Machačkalou. Trenér se za zápas přimluvil

16. prosince 2016 21:26 - Praha

Fotbalisté pražské Dukly už pomalu znají program na zimu. Mužstvo se po dovolené poprvé sejde v úterý 3. ledna. Během přípravy Pražany čeká celkem sedm utkání. Nejzajímavější jsou dva potvrzení soupeři, Vardar Skopje a Anži Machačkala. Týmu ruské ligy od léta velí bývalý trenér české reprezentace Pavel Vrba. Právě i jeho zásluhou se Dukle podařilo domluvit vzájemné utkání.

 

fc-anji.ru

Dukla stráví leden v domácích podmínkách, vyvrcholením zimní přípravy pak bude únorové soustředění v Turecku.

„Prvních čtrnáct dnů chceme hrát jen mezi sebou, abychom pracovali koncentrovaně bez dalších vlivů. Musíme udělat základní krok ke stavbě hry a zkvalitnění jednotlivých fází," avizuje trenér Jaroslav Hynek a dodává: „Dojde k nějakým změnám v kádru, tak podle toho, jací hráči přijdou, chceme udělat přípravu přesně na míru týmu."

Pak přijdou přípravné zápasy. „Začneme s Vlašimí, pak jedeme do Berlína, kde se utkáme s druholigovým Unionem. Máme ještě zápas se Žižkovem a na soustředění v Turecku budeme mít tři kvalitní soupeře," vyjmenovává Hynek.

Mezi čerstvě potvrzené patří první a třetí soupeř. Na úvod čeká hráče devítinásobný mistr nejvyšší makedonské soutěže FK Vardar Skopje. Generálku odehraje s Vrbovým Anži Machačkala. Mužstvo je na průběžném 11. místě tabulky ruské ligy.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..