Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Hyčka je první posilou fotbalistů Teplic

29. prosince 2016 17:06 - Teplice/Praha
(Aktualizováno: 29. prosince 2016 17:26)

Fotbalisté Teplic hlásí první posilu. Severočeský celek posílí obránce či záložník Alois Hyčka ze Zbrojovky Brno. O definitivním přesunu šestadvacetiletého hráče rozhodnou zdravotní testy, které odchovance Unionu Cheb čekají na začátku příštího týdne. V případě úspěšného absolvování je pro něj připravena smlouva na dva a půl roku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jsem moc rád, že jsme ho získali. Jedná se o rychlostní typ hráče, který může hrát na více postech. Má dobrý charakter a s rodinou žije v Ústí nad Labem. Věříme, že Lojza zkvalitní náš kádr a pomůže nám v dosažení stanovených cílů," řekl trenér Teplic Daniel Šmejkal pro klubový web.

I Hyčka si změnu klubu pochvaluje. "Mám radost, že se povedlo přestup úspěšně dotáhnout do konce tohoto roku. Těším se na působení v Teplicích. Je to pro mě nová výzva. Doufám a udělám pro to vše, abych byl pro Teplice přínosem," pravil krajní obránce či záložník, který se zapojí do přípravy mužstva, stejně jako ostatní, 3. ledna.

Hyčka strávil dorostenecký věk ve Slavii Praha, poté zamířil do Ústí nad Labem, se kterým si zahrál také jednu prvoligovou sezónu, od roku 2012 působil, s výjimkou půlročního hostování v Ústí, ve Zbrojovce Brno.

vat, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..