Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fanoušci Sparty vedou boj o Konatého. Ukáže, že je platný, ujišťuje Kadlec

12. února 2017 09:10 - Praha

Hladký návrat? Kdepak. Tiémoko Konaté podával během zimní přípravy dobré výkony. Když se však poprvé od svého podzimního trucování objevil v sobotní generálce s Žilinou (1:1) na letenském trávníku, fanoušci fotbalové Sparty ho přijali rozdílně. „Popravdě jsme s nějakými reakcemi počítali, Timmy nejspíš taky. Ze začátku jsem slyšel pouze pískot, později se ale z druhé tribuny přidalo i tleskání,“ poukazuje obránce Michal Kadlec.

Sport.cz

Kotel Afričanovi neodpustil. Při každém jeho doteku s míčem pískal a hučel. Naopak hlavní tribuna kvitovala každou záložníkovu akci potleskem.

„Reakce na Timmyho jsem zaznamenal negativní i pozitivní. Čekali jsme to. Věřím, že je to za námi, že se teď můžeme soustředit už jen na fotbal," doufá hlavní trenér Tomáš Požár.

Kabina to vidí stejně. „Myslím, že jde o pár zápasů, v nichž Timmy ukáže, že je platným hráčem a fanoušci ho přijmou. On ví, že udělal chybu a já jsem přesvědčený, že by měl dostat druhou šanci. U nás v týmu s tím nemáme žádný problém," ujišťuje zkušený reprezentant Michal Kadlec.

„Rád bych poprosil fanoušky, aby na něho alespoň nepískali. Jak realizační tým, tak i my hráči se mu snažíme pomoct a je jenom na něm, jak se s tím teď vypořádá," přimlouvá se stoper.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..