Slavia se kvůli odchodu ze hřiště obrátila na soud

4. července 2006 16:29 - PRAHA

Vedení Slavie Praha napadlo u civilního soudu rozhodnutí disciplinární komise a odvolací a revizní komise Českomoravského fotbalového svazu. Ty potrestaly pražský klub dvoumilionovou pokutou za odchod ze hřiště v jarním ligovém zápase se Slovanem Liberec.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

"Ve fotbalovém prostředí jsme všechny dostupné prostředky vyčerpali, proto se musíme hájit civilní cestou," řekl v úterý člen představenstva Slavie a generální sekretář klubu Petr Doležal. Poukázal především na procesní chyby. "Když bude civilní soud brát tyto chyby v potaz, tak si myslím, že máme velkou šanci uspět," dodal.

Za jednu z největších chyb Slavia považuje, že se na jednání odvolací a revizní komise ČMFS v rozporu s platnými předpisy nedostavil zástupce disciplinární komise. Navíc představitelé Slavie měli možnost nahlédnout do spisu teprve dvě a půl hodiny před zahájením odvolacího řízení.

ČTK, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: