Fotbalisté Mladé Boleslavi zdolali v přípravě mistrovský Bělehrad

Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili v přípravném zápase na soustředění v Rakousku nad mistrem Srbska a Černé Hory týmem Crvena Zvezda Bělehrad 2:1. Český vicemistr se ujal vedení ve 48. minutě po brance Kysely, za sedm minut soupeř vyrovnal. Výhru zajistil Mladé Boleslavi sedm minut před koncem Krátký.

Zleva Marek Matějovský, Marian Palát a Luboš Pecka oslavují sobotní vítězství 3:2 nad Libercem.

V rychlém a důrazně hraném prvním poločase měly oba celky několik slibných šancí, ale skóre se změnilo až po změně stran. Po kombinační akci Matějovského se trefil Kysela. Soupeř, který byl nasazen do druhého předkola Ligy mistrů, srovnal po rychle rozehrané standardní situaci. V závěru se Ordoš uvolnil u postraní čáry a Krátký rozhodl.

Oba celky se letos již jednou střetly na zimním soustředěním na Kypru, kde zvítězila Mladá Boleslav 1:0.