Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Plzeň se vrací k pruhované tradici, třetí sada dresů je revoluční

20. července 2017 17:53 - Plzeň

Pruhy jsou dobré, tak se k nim vraťme. Fotbalisté Viktorie Plzeň představili před startem sezóny nové dresy a dávají vzpomenout na trika, v nichž získali titul a hráli Ligu mistrů. Po delší době se mění i druhá a třetí varianta.

 

fcviktoria.cz

Jak se vám fešáci z Plzně líbí? U domácího dresu se Viktoria vrací k tradici svislých červeno-modrých pruhů, v nichž byla již v minulosti velmi úspěšná a tuto kombinaci měli ve velké oblibě i fanoušci. Do výběru motivu byli zapojeni i vybraní hráči Viktorie. Ve spolupráci s designéry Pumy se rozhodli pro návrat k tradici.

„V podobných dresech jsme nastupovali v Lize mistrů a získali v nich mistrovský titul. Všichni si přejeme, aby se stejný scénář opakoval i letos, proto jsme poměrně jednoznačně zvolili právě tento motiv," vysvětluje kapitán týmu Roman Hubník.

„Myslím, že se letošní sada dresů opravdu povedla. Hlavní ale je, abychom v nich byli úspěšní na hřišti. Uděláme pro to maximum," přidává útočník Marek Bakoš, jenž je ústřední postavou kampaně představující nové dresy.

Nový domácí trikot doplňují modré trenky a dvoubarevné červeno-modré stulpny.

Třetí sada bude vždy netradiční

Druhá sada dresů je na první pohled bílá, oku pozorného fanouška ale neunikne decentní šedý vzor, jenž bylo možné najít například na dresech Arsenalu Londýn. Bílou variantu dresu lze doplnit bílými i černými trenkami a černo-bílými stulpnami.

Nejvýraznější proměnou prošla třetí sada dresů. Černá barva z minulých sezón je nyní nahrazena výraznou zelenou s odstíny žluté. Obě barvy jsou zastoupeny ve znaku města Plzně. „Právě třetí sada dresů by i do budoucna měla být vždy netradiční," vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

dos, Sport.cz

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..