Griga: Výkon se blíží tomu, co očekáváme

19. července 2006 11:48 - PRAHA

Bez porážky prošli dosavadní sérií přípravných zápasů před novou ligovou sezónou fotbalisté pražské Sparty. Zatím poslední vítězství zaznamenali svěřenci trenéra Stanislava Grigy na závěr soustředění v rakouském Seebodenu, kde porazili rumunskou Kluž 2:0. "Byl to náš nejlepší zápas na soustředění," chválil výkon týmu letenský kouč.

 

ARCHIV

V úterním duelu zajistili vítězství pražského celku Miroslav Matušovič a Tomáš Jun, který se po návratu do kádru Sparty z turecké mise trefil i ve druhém zápase.

"Byl to náš nejlepší zápas na soustředění. Hráli jsme dosud s nejlepším soupeřem během našeho pobytu v Rakousku. Soupeř Spartu prověřil a to bylo naším cílem. Náš výkon se blíží tomu, co od týmu očekáváme. Zlepšila se součinnost řad, což se projevilo v aktivní hře a především v ofenzívě," pochválil Griga své svěřence na webových stránkách Sparty.

Slovenský kouč nicméně výsledky z přípravy nepřeceňuje. "Před odjezdem na soustředění jsem říkal, že mě zajímají i výsledky, teď to ovšem nechci přeceňovat. Tento poslední výkon i výsledek vnímám pozitivně," uvedl.

Sparťané se ze soustředění v Rakousku vrátili v noci na středu. Po volném dni zahájí ve čtvrtek další fázi přípravy už na svém stadiónu na Letné. Tam se také v sobotu nastoupí k poslednímu přípravnému utkání proti řecké Škodě Xanthi.

pn, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: