Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kotel Slavie hodil zpátky Altintopovi dres! Halil určitě nic nevypouštěl, brání záložníka kouč

19. srpna 2017 21:45 - Praha

Byla to zvláštní scénka. Udála se bezprostředně po sobotní bezbrankové remíze v pražském derby v Ďolíčku. Po tradiční týmové děkovačce se záložník Slavie Halil Antiltop rozhodl fanouškům věnovat svůj dres. Jenže triko mu z červenobílého kotle vzápětí přistálo zpátky u nohou. Proč?

 

Vlastimil Vacek, Právo

„O tom dresu nevím. Nevím, jak to bylo míněno," krčil rameny trenér Jaroslav Šilhavý. O důvodu netradičního kroku příznivců se lze pouze domnívat. Znají ho jen ti, kteří triko hodili zpět na trávník. Nezamlouval se jim možná Altintopův výkon, který z mnoha soubojů odešel jako poražený.

„Halil není dynamický hráč. Fotbal vnímá, cítí ho. Ale je pravda, že v některých soubojích mu dynamika chybí," uvedl Šilhavý. Altintop patří s Rotaněm a Dannym do trojice největších letních posil Slavie. Zatím se však nedostal na takovou fyzickou úroveň, aby naplno ukázal obrovské fotbalové kvality, kterými vládne.

„Kondičně, když se blíží konec zápasu, to už možná není ono. Rozhodně si ale nemyslím, že by Halil chtěl něco vypouštět, ulejvat se. To určitě ne," dodal Šilhavý.

neu, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..