Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Uhrin má Mladé Boleslavi stále co dát, jinak by prý sám skončil

14. října 2017 20:38 - Mladá Boleslav

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli jen dvě z posledních 13 ligových utkání a potýkají se s nezvyklou výsledkovou krizí. Generální sportovní manažer a trenér v jedné osobě Dušan Uhrin mladší si uvědomuje vážnost situace, ale nevzdává se. Cítí, že má týmu stále co dát. Jinak by prý sám skončil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Vím, jaká je situace, a záleží na vedení klubu, jak se k tomu postaví. Já cítím, že mám týmu co dát a dělám maximum. Kdybych věděl, že to nemá cenu, tak bych sám odstoupil," prohlásil Uhrin na tiskové konferenci po domácí remíze 2:2 s Teplicemi.

Mladá Boleslav v utkání 10. ligového kola přišla o výhru až v závěrečné minutě, když dvakrát neudržela vedení. "Jsem zklamaný z toho, že jsme dnes nevyhráli. Utkání jsme kontrolovali, drželi míč. A věděli jsme, že Teplice budou hrozit ze standardek. Cvičili jsme to více než normálně a stejně z toho dvakrát inkasujeme," kroutil hlavou Uhrin.

Ten dělal vše pro to, aby výhru tým uhájil a posla do hry vysoké hráče Takács s Magerou, aby při standardkách pomohli. "Nasadil jsem v závěru vyšší hráče, tak jsem se domníval, že zvládnou standardky. Jenže ne. Opakujeme stále stejné chyby. Udělali jsme zbytečný roh a dostali jsme se tak sami pod tlak," hodnotil čerstvě padesátiletý trenér.

Místo dárku v podobě vítězství ke středečním narozeninám ale přišla další ztráta. Boleslav je tak s osmi body z 10 zápasů na 13. místě tabulky. V posledních sezónách se přitom vždy pohybovala mezi nejlepší pěticí.

"Máme málo bodů, situace je vážná, hráči o tom vědí, tak nevím, jestli je svazuje nervozita, ale snažíme se je nedostávat pod tlak. Musíme se z toho vyhrabat. Když nejsou body, tak je těžké řešit herní progres, za týden nikoho nezajímá, jak jste hráli, ale kolik máte bodů," dodal Uhrin.

ČTK

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..