Řepku možná za vulgární gesto čeká disciplinárka

21. září 2006 21:29 - PRAHA

Vulgárním gestem sparťanského obránce Tomáše Řepky v pondělním ligovém utkání v Teplicích se možná bude zabývat disciplinární komise fotbalového svazu. Kontroverzní hráč ukázal domácím fanouškům v reakci na jejich pokřikování vztyčený prostředník, což zachytily televizní kamery.

 

čtk

Fotbalistu si poté pozval k pohovoru trenér Sparty Michal Bílek a podle televize Nova mu udělil pokutu. Navíc prý Řepka dostal ultimátum, že v případě dalšího prohřešku v klubu skončí.

Rozhodčí sice o chování sparťanského obránce do zápisu nic neuvedl, disciplinární komise však ve čtvrtek o události jednala na svém pravidelném zasedání na základě informací z médií. "Podle mého názoru si tohle nemůže dovolit žádný hráč. Rozhodčí to bohužel nezaznamenali," řekl šéf komise Alexandr Károlyi televizi Nova.

Kouč Bílek nic o sankcích vůči Řepkovi neřekl. "Zaujal jsem k tomu stanovisko, které však zůstane interní věcí klubu," uvedl. "Budeme chtít od klubu vědět, co to konkrétně znamená," reagoval na jeho vyjádření Károlyi.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: