Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Zkušený záložník Hübschman bude pokračovat v Jablonci

4. června 2018 21:23 - Praha

Zkušený záložník Tomáš Hübschman bude i nadále působit v Jablonci. Bývalý český reprezentant, který v uplynulé sezóně severočeskému celku pomohl ke třetímu místu v lize a do finále poháru, podepsal novou roční smlouvu. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Vedení mi řeklo, že je spokojené, já říkal to samé o Jablonci. Shodli jsme se na tom, že mě láká Evropská liga i nový herní model české ligy," řekl šestatřicetiletý Hübschman.

"Měli jsme dobrou sezónu, jen je škoda poháru. Na druhou stranu jsem rád, že jsme v sobě po prohraném finále našli sílu a dostali se do skupiny Evropské ligy z domácí ligy. Dá se říct, že do září máme klid od kvalifikací. Málokdo s tím počítal, ale jsem rád, že se nám to podařilo," dodal.

Hübschman působí v Jablonci od roku 2014. Předtím získal dva mistrovské tituly se Spartou a dalších osm přidal s Šachtarem Doněck, s kterým v roce 2009 vyhrál i Pohár UEFA. S jednadvacítkou se stal v roce 2002 mistrem Evropy, s áčkem získal o dva roky později na Euru bronz.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..