Dvojtečka on-line. Kde uvidíte fotbalovou ligu na internetu?

21. června 2018 15:07 - Praha

Změny na poli vysílacích práv na 1. fotbalovou ligu se dotknou i živého streamování zápasů nejvyšší soutěže na internetu. Kde všude budou moci příznivci české kopané od července sledovat FORTUNA:LIGU v on-line režimu?

 

Vlastimil Vacek, Právo

Internetové přenosy dosud běžely na stránkách sázkové společnosti Tipsport, webu vydavatelství CNC a vybrané zápasy rovněž v multidimenzi na stránkách O2 TV. Tím, že O2 TV vysílací práva včetně on-linu kompletně skoupila na následující čtyři sezóny a titulárním partnerem ligy se stala sázková společnost Fortuna, se ale situace pozmění.

O2 TV slibuje díky multidimenzi nevšední možnosti výběru z více zápasů, zpětné zhlédnutí až sedm dní, pauzu či přetáčení klíčových momentů i možnost sledování zápasů na televizi, počítači, mobilu nebo tabletu. Podmínkou je ale aktivní účet, za který konzument zaplatí minimálně 299 korun měsíčně (lze koupit i 24hodinový přístup za 99 korun).

Další možností, ale bez povedených technologických vychytávek a v horší kvalitě záznamu, je sledování přes weby sázkovek. „Tipsport má smlouvu na přenosy ze všech utkání 1. fotbalové ligy uzavřenu s Pragosportem (vlastník práv) ještě na dva roky. Na TV Tipsport tak naši klienti budou mít možnost sledovat všechny zápasy v přímým přenosech," uvedl pro Sport.cz Jiří Hadrava z oddělení komunikace Tipsportu.

A jako hlavní partner ligy nabídne živé vysílání zápasů i Fortuna. „Od nového ročníku budeme nabízet streamy i z první ligy. Ve standardním formátu tak, jak nabízíme i další sportovní přenosy," doplnil tiskový mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Podmínkou sledování přímých přenosů na webech sázkových společností je registrace, u Tipsportu pak ještě nutnost minimální sázky v měsíčním horizontu. Fortuna možnost sledování streamů sázkou nepodmiňuje.

pn, Sport.cz

ČT sport Liberec - Brno dnes 20:00
20210514T20:00:00+0200
Liberec vs. Brno
Liberec vs. Brno
Liberec
Brno

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..