Živě

Barcelona bez vyloučeného Ronaldinha vypadla z poháru

2. února 2006 08:59 - BARCELONA

Fotbalisté Barcelony sice porazili ve středeční odvetě čtvrtfinále Španělského poháru 2:1 Zaragozu, protože však první zápas prohráli 2:4, mezi nejlepší čtveřici postoupil soupeř. Šance Barcelony na smazání náskoku poklesly už v prvním poločase, kdy byl vyloučen Ronaldinho.

Nejlepší fotbalista světa posledních dvou let musel předčasně do kabin v 39. minutě za faul na Caniho. Agentura Reuters označila jeho vyloučení za kontroverzní. I v deseti se však o tři minuty později ligoví lídři dokázali díky Messimu dostat do vedení, po přestávce tlačili, ale místo vstřelení druhé branky sami inkasovali. Larssonův vítězný gól v nastaveném čase už nic neřešil.

Zaragoza se v semifinále utká v repríze dva roky starého finále s Realem Madrid, druhou dvojici tvoří La Coruňa a Espaňol Barcelona.

Španělský pohár - čtvrtfinále
Barcelona - Zaragoza 2:1 (42. Messi, 90.+2 Larsson - 66. Oscar), první zápas 2:4, postoupila Zaragoza.

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Turecko
19.6.2021 základní skupiny - Skupina E Španělsko - Polsko Španělsko - Polsko 1:1
20210619T21:00:00+0000
Španělsko vs. Polsko
Polsko
19.6.2021 základní skupiny - Skupina F Portugalsko - Německo Portugalsko - Německo 2:4
20210619T18:00:00+0000
Portugalsko vs. Německo
Německo
19.6.2021 základní skupiny - Skupina F Maďarsko - Francie Maďarsko - Francie 1:1
20210619T15:00:00+0000