Živě

Italští premianti! Dva reprezentanti si za výkon proti Bulharsku vysloužili jedničku. Kdo byl nejslabší?

7. června 2019 23:24 - Praha

Dva čeští fotbaloví reprezentanti si za výkon v kvalifikačním utkání o mistrovství Evropy 2020 proti Bulharsku (2:1) v pátečním večeru na Letné vysloužili v hodnocení Sport.cz jedničku. Patrik Schick za dva vstřelené góly, které podpořil výborným výkonem. Parádní zápas odehrál i Jakub Jankto.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Tomáš Vaclík 2
Při inkasované brance byl bez šance, všechny ostatní náznaky bulharských příležitostí či nebezpečné střely zlikvidoval. 
Pavel Kadeřábek  2
Výletem na levou stranu v úvodu zápasu odkryl prostor pro bulharský výpad, z něhož Česko inkasovalo. V dalším průběhu vydatně podporoval ofenzivu a připravoval pro spoluhráče nadějné pozice skvělými centry. Byl výborný v soubojích. 
Ondřej Čelůstka  2
Hlavičkové souboje zvládal s tradičním přehledem, neohrožený v soubojích. 
Marek Suchý  2
Zisk míče a rychlá přihrávka na Schicka před druhou českou trefou, to byla skvělá práce. Souboje i rozehrávku zvládal suverénně. 
Filip Novák  3
Před prvním inkasovaným gólem se zdálo, jako by vůbec nepočítal s variantou, že někdo z Bulharů bude do pokutového území nabíhat. V průběhu druhé půle ve vyložené pozici hlavičkoval vedle. 
David Pavelka  2
Přímým kopem na Součka založil akci vedoucí k vyložené šanci Schicka, ve středu pole důrazný, sbíral míče, nebál se hrát. 
Tomáš Souček  2
Potvrdil vynikající formu. Sbíral míče ve středu pole, zakládal akce, vyhrával hlavičkové souboje, byl nebezpečný při útočných standardních situacích. 
Jakub Jankto 1
Skvělý zápas. Jeho drzá klička v pokutovém území byla základem k vyrovnávací brance. V dalším průběhu hlavou po centru Kadeřábka připravil šanci pro spoluhráče, jeho gólovou ránu stačili Bulhaři zblokovat na roh. Překypoval aktivitou v ofenzivě, důsledně plnil defenzivní úkoly. 
Alex Král  2
Měl blízko k první reprezentační trefě, ale jeho nebezpečnou ránu z deseti metrů hostující obrana zablokovala. Byl silný ve středu pole, ze všech sil podporoval ofenzivu a dokázal připravit palebné pozice pro spoluhráče. 
Lukáš Masopust
Po lajně nelétal jako při klubových zápasech, spolehlivý výkon bez přidané hodnoty. 
Patrik Schick  1
Český hrdina! V první šanci se ještě zastřeloval, ale v další gólové pozici míč uklidil s jistotou. Po rohu pak trefil břevno, ale skutečnou lahůdku si nechal do druhé půle, kdy si po běžeckém souboji patičkou přesunul míč ke středu hřiště a pravačkou rozhodl. 
Jan Kopic  2
Na pravé straně přinesl nebezpečnými útoky a neustálou aktivitou oživení do české hry. 
Martin Doležal a Ladislav Krejčí nehodnoceni, hráli krátce. 

Oznámkujte výkony českých fotbalistů v kvalifikačním utkání o ME 2020 proti Bulharsku (jako ve škole, 1 - nejlepší, 5 - nejhorší).

Patrik Schick

1,3

Alex Král

1,7

Jakub Jankto

1,7

Tomáš Souček

1,8

Marek Suchý

2,0

Tomáš Vaclík

2,0

Pavel Kadeřábek

2,2

Jan Kopic

2,3

Ondřej Čelůstka

2,4

David Pavelka

2,6

Lukáš Masopust

2,8

Filip Novák

3,1


Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..