Živě

Parádní gesto reprezentace. Malý fanoušek po transplantaci doprovodil hráče na hřiště

15. června 2019 07:00 - Praha

Česká reprezentace se zase jednou vytáhla! Nejen, že v červnových kvalifikačních utkáních na EURO předvedla kvalitní výkony, ale prezentovala se i parádním předzápasovým gestem. Před duelem s Bulharskem totiž hráče na hřiště doprovodil malý fanoušek jménem Matouš, který má za sebou transplantaci ledviny.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Devítiletý Matouš si tak díky reprezentaci odnesl ze zápasu nejen podepsaný dres, ale i zážitek, který si bude určitě pamatovat ještě dlouho.

„Pro nás jako pro Fanklub je důležité pomáhat i takhle malým fanouškům nároďáku dostat se na fotbal," cituje web fotbal.cz Svatopluka Smysla, manažera Fanklubu fotbalové reprezentace, který ve spolupráci s Kapkou naděje národní tým na Matoušův příběh upozornil.

A sám Matouš? Ten zvládl nejen skvěle splnit úlohu doprovázejícího, ale dokázal bez zaváhání jmenovat i svého oblíbeného reprezentanta. „Můj nejoblíbenější reprezentant je Tomáš Souček," má jasno chlapec.

bak, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..