Rubriky:

ME 2020

Živě

Parádní gesto reprezentace. Malý fanoušek po transplantaci doprovodil hráče na hřiště

15. června 2019 07:00 - Praha

Česká reprezentace se zase jednou vytáhla! Nejen, že v červnových kvalifikačních utkáních na EURO předvedla kvalitní výkony, ale prezentovala se i parádním předzápasovým gestem. Před duelem s Bulharskem totiž hráče na hřiště doprovodil malý fanoušek jménem Matouš, který má za sebou transplantaci ledviny.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Devítiletý Matouš si tak díky reprezentaci odnesl ze zápasu nejen podepsaný dres, ale i zážitek, který si bude určitě pamatovat ještě dlouho.

„Pro nás jako pro Fanklub je důležité pomáhat i takhle malým fanouškům nároďáku dostat se na fotbal," cituje web fotbal.cz Svatopluka Smysla, manažera Fanklubu fotbalové reprezentace, který ve spolupráci s Kapkou naděje národní tým na Matoušův příběh upozornil.

A sám Matouš? Ten zvládl nejen skvěle splnit úlohu doprovázejícího, ale dokázal bez zaváhání jmenovat i svého oblíbeného reprezentanta. „Můj nejoblíbenější reprezentant je Tomáš Souček," má jasno chlapec.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: ME 2020

Filtr článků - ME 2020


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..