Rubriky:

ME 2020

Český zmar v Kosovu! Své si odehrál Jankto, vyhořel Masopust i Kadeřábek

7. září 2019 17:19 - Praha

Fotbalová reprezentace v sobotním duelu evropské kvalifikace na půdě Kosova propadla, s oslabeným soupeřem prohrála. Svoje si odvedli pouze záložník Jankto a brankář Vaclík. Většina jejich spoluhráčů zahrála podprůměrně, nejhorší známku v hodnocení Sport.cz dostali Masopust a Kadeřábek. Známkuje se jako ve škole, nejlepší jednička, nejhorší pětka.

 

Visar Kryeziu, ČTK/AP

Tomáš Vaclík

1. Tomáš Vaclík

Hodnocení redakce: 2

Dostal dva góly, vinu na nich nenese. U vyrovnávací trefy střílel Muriqi ze tří metrů, při druhé brance pálil Vojvoda úplně sám. Po přestávce chytil gólovou hlavičku Rrahmaniho.

Pavel Kadeřábek

2. Pavel Kadeřábek

Hodnocení redakce: 5

Spolupráce s Masopustem nefungovala, přes pravou stranu šla spousta nebezpečných útoků soupeře. Ani v ofenzívě to nebylo ono, obvykle bývá mnohem aktivnější.

Ondřej Čelůstka

3. Ondřej Čelůstka

Hodnocení redakce: 3

Sváděl ostré souboje s urostlým Muriquim, který dělal české obraně obrovské problémy. Občas si vypomohl faulem, zásadně nechyboval.

Marek Suchý

4. Marek Suchý

Hodnocení redakce: 4

Také jeho bude setkání s Muriqim budit ze snu. Nejprve od něj dostal ránu loktem, poté ho přetlačil při vyrovnávacím gólu.

Jan Bořil

5. Jan Bořil

Hodnocení redakce: 3

Překvapivě dostal šanci před Novákem. Tank z Edenu jako obvykle piloval lajnu, podílel se na akci, z níž padl gól. Jeho výkon šel ale postupně dolů.

Vladimír Darida

6. Vladimír Darida

Hodnocení redakce: 3

Návrat po půl roce, evidentně natěšený. Od začátku aktivní, zkraje zápasu vyprášil rukavice Muricovi. Šla přes něj spousta akcí, ale jeho výkon uvadal.

Tomáš Souček

7. Tomáš Souček

Hodnocení redakce: 4

Až příliš často si chodil dozadu pro míče. Soupeř mu několikrát vypíchl míč, neprosadil se při jeho silné disciplíně - standardkách.

Lukáš Masopust

8. Lukáš Masopust

Hodnocení redakce: 5

Nebyl to jeho zápas. V prvním poločase neviditelný, nedostal se do hry. Štírek Hadergjonaj ho na straně poměrně větral. Jedinou nebezpečnou akci předvedl v úvodu druhé půle.

Alex Král

9. Alex Král

Hodnocení redakce: 4

Čerstvá posila Spartaku Moskva vybojovala několik míčů, snažila se zapojovat do kombinace. Do ofenzívy ale Král tentokrát nic nevymyslel.

Jakub Jankto

10. Jakub Jankto

Hodnocení redakce: 2

Vykouzlil gólovou přihrávku pro Schicka. S Bořilem v prvním poločase solidně kooperovali. Blýskl se chytrými kolmicemi, předvedl pár úniků po levé straně.

Patrik Schick

11. Patrik Schick

Hodnocení redakce: 2

Jako útočník naplnil gólovou normu, s přehledem uklidil míč levačkou k tyči. Vzápětí ale ztratil na polovině míč, z brejku domácí vyrovnali. Přečíslení čtyř proti dvěma vyřešil střelou, bohužel nebyla gólová.

dos, neu, Sport.cz

Jakou známkou (školní stupnice) byste ohodnotili výkon českých fotbalistů v kvalifikačním zápase o postup na ME s Kosovem?

Patrik Schick

2,8

Tomáš Vaclík

2,9

Jakub Jankto

3,1

Jan Bořil

3,4

Ondřej Čelůstka

3,7

Vladimír Darida

3,7

Alex Král

3,9

Tomáš Souček

4,1

Marek Suchý

4,4

Pavel Kadeřábek

4,4

Michael Krmenčík

4,5

Lukáš Masopust

4,7


Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2020

Filtr článků - ME 2020


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..